Naši partneri sú najvýznamnejší svetoví výrobcovia a dodávatelia nástrojov, náradia, upínacej techniky a meradiel.

WIDIA

Kompletná škála technologicky progresívnych nástrojov pre sústruženie, frézovanie, vrtanie, upínanie nástrojov a špeciálnych riešení podľa potrieb zákazníka.

ECOROLL

Valčekovanie – Jedno-valčekové nástroje, viac-valčekové nástroje, hydrostatické nástroje, hĺbkové valčekovanie, nástroje pre opracovanie valcov, systémy pre spracovanie dát a nástrojové systémy.

HAIMER

Inovatívne ultra presné upínače nástrojov a prístroje pre tepelné upínanie a vyvažovanie nástrojov. Ku širokej ponuke SK, BT, HSK upínačov rôznych dĺžok ponúka príslušenstvo ako upínacie čapy, momentové kľúče na klieštinové upínače, klieštiny a ďalšie. V portfóliu je aj 3D taster – analógový aj digitálny.

Nine9

Navrtávaky na báze vymeniteľného plátka. Skracuje nastavovací a navrtávací čas. Zvýšenie životnosti a zníženie nákladov za nástroje.

KINTEK

Popredný svetový výrobca nástrojových systémov ako: upínače SK, BT, HSK, PSC (Capto), VDI držiaky, poháňané nástroje, pevné držiaky na revolvery, vyvrtávacie hlavy, klieštiny. Vieme dodať všetky požadované upínače a nástroje podľa výrobcu stroja.

Mahr

Svetový výrobca vysokokvalitných meradiel. V ponuke je široká ponuka meradiel od posuviek až po meracie stroje pre drsnosť, kruhovitosť, profily, …

Tschorn GmbH

3D tastre od firmy Tschorn predstavujú najrýchlejší a najekonomickejší spôsob snímania nulového bodu.

SLOKY

Predĺžte si značne životnosť nástrojov pomocou momentových skrutkovačov. Predvídateľný, vymeniteľný a organizovaný nástroj, vhodný pre široké využitie v oblasti priemyslu.

EZset

Prístroje pre nastavovanie nástrojov. Tieto prístroje sú neoddeliteľnou súčasťou každej modernej výroby, skracujú prípravné časy, šetria nástroje a znižujú riziko zmätkov. V ponuke sú rôzne rady a typy vybavenia podľa nárokov zákazníka.

MYTRI

Granitové dosky vyrába spoločnosť MYTRI od roku 1957. V ponuke sú presné dosky, kontrolné a meracie hranoly, rovné pravítka, uholníky a iné.

GERARDI

Prvá talianska spoločnosť, ktorá navrhla a vyvinula kompletný oceľový modulárny systém upínania, ktorý zaručil medzinárodný celosvetový úspech! Gerardi navrhuje a vyrába nové riešenie pre upínanie obrobkov (z ocele, liatiny, hliníka, atď.) pre technológie frézovania, vŕtania, rezania závitov, EDM a kontrolu operácií. Poskytujeme kompletné technické poradenstvo, záručný aj pozáručný servis.