Vďaka našim nastavovacím prístrojom profitujete z rastúcej produktivity Vašej CNC výroby minimálne o 15%. Používáním zredukujete zmätky, riziko havárie stroja a náklady na nástroje. Investícia sa Vám vráti za veľmi krátku dobu, pretože tieto prístroje nešetria iba čas a peniaze, ale prinášajú Vám každým dňom väčší zisk. To je zaručené.

Meracie a nastavovacie prístroje Vás zaujmú jednoduchosťou ovládania, ergonómiou a flexibilitou. Konfigurácia prístroja je vždy podľa požiadaviek šitá na mieru. Jeden z modelov je možné prakticky predviesť v našej firme.

01_pristroj_ezgo

Predzoraďovací prístroj EZgo

Vďaka novej produktovej rade prístrojov EzSet s kamerovým spracovaním obrazu môže užívateľ rýchlo, jednoducho a hospodárne zmerať a nastaviť nástroje pre trieskové obrábanie pred vlastným použitím na CNC obrábacom stroji.

02_pristroj_ezset_ic1

Predzoraďovací prístroj EZset IC1

Kamerové spracovanie obrazu IC1 , 6.5 “TFT displej s ovládaním ezClick, inšpekcia britu s 12 nás. zväčšením, navádzanie pri zaostrovaní, precízne vreteno SK50, na užívateľovi nezávislé meranie, správa nástrojov pre 1000 nástrojov.

03_pristroj_ezset_ic2

Predzoraďovací prístroj EZset IC2

Kamerové spracovanie obrazu IC2, 12.1 “TFT dotykový displej EZtouch, meranie pomocou plávajúceho nitkového kríža, inšpekcia britu nástroja, EZnavigator, knižnica nástrojov, meracie programy EZmax.

Katalógy pre nastavovacie prístroje na nástroje