V oblasti merania ponúkame široký rad meradiel, ako posuvné meradlá, mikrometre, nástroje na meranie uhlov, výškomery, pravítka, stoly, kalibre, odchylkomery, rôzne elektronické prístroje, 3D tastery a podobne.

Dôležitou časťou našej ponuky meradiel sú aj nastavovacie prístroje na nástroje, vďaka ktorým môžete využiť ich výborné vlastnosti na maximim.

m_meradla-pristroje

Nastavovacie prístroje na nástroje

Profitujte z rastúcej produktivity Vašej CNC výroby minimálne o 15%. Ich používáním zredukujete zmätky, riziko havárie stroja a náklady na nástroje. Investícia sa Vám vráti za veľmi krátku dobu.

m_meradla-rucne

Ručné meradlá

Ponúkame široký rad meradiel, ako posuvné meradlá, mikrometre, nástroje na meranie uhlov, výškomery, pravítka, stoly, kalibre, odchylkomery, rôzne elektronické prístroje, 3D tastery a podobne.

m_granitove-dosky

Granitové dosky

Granitové dosky od spoločnosti MYTRI. V ponuke sú presné dosky, kontrolné a meracie hranoly, rovné pravítka, uholníky, rovnako ako aj základné prvky pre rôzne meracie zariadenia.

m_meradla-3d-tastre

3D tastre

3D tastre slúžia na presné určenie pozície vretena, súčiastky alebo sústružníckeho nástroja. Presnosť 0.01 mm, ochrana IP67, vymeniteľné dotyky a integrovaný systém proti poškodeniu nárazom.