Predajné akcie

apríl 27 2017 0Comment

Špeciálna cenová akcia od firmy GERARDI

Ponúkame vám špeciálnu cenovú akciu od firmy GERARDI na široký rozsah poháňaných nástrojov, uhlové hlavy, zveráky, pneumatické strediace prvky ZERO POINT. Využite túto možnosť s neprekonateľným pomerom cena / kvalita. Možnosť ušetriť až 51% !

október 14 2016 0Comment

Akcia na závitníky! Kúpte 3 ks a ďalší máte za 1 EUR

VariTap závitníky sú riešenie vysokovýkonného závitovania od firmy WIDIA™. VariTap závitníky majú optimalizované geometrie a sú schopné pracovať v rôznych podmienkach veľkých rozsahov tvárnych materiálov – vrátane uhlíkových a zliatinových ocelí, nerez ocelí, liatin a liatych hliníkových zliatin. Tento nový nástroj znižuje náklady bez straty kvality a konzistentnosti životnosti závitovania. Kúpte si 3 ks a dostanete 1ks za 1EUR.

október 13 2016 0Comment

WMT a ProGroove – znížte náklady na zapichovanie a upichovanie

WMT platforma je ekonomická a spoľahlivá voľba pre všetky vaše zapichovacie, upichovacie, profilovacie a sústružnícke aplikácie. Dôvera WMT systému zaisťuje presné uloženie VBD a poskytuje len to najpresnejšie obrábanie s výnimočným skrátením časových cyklov a vynikajúcim výkonom. Akcia – Kúpte si 10ks VBD a dostnete 1ks planžety za 1 EUR – Kúpte si 20ks VBD a dostanete 1ks držiaku za 1 EUR.

október 03 2016 0Comment

Akcia na tvrdokovové frézy VariMill GP

WIDIA™ VariMill GP monolitné frézy sú ďalšou generáciou univerzálnych monolitných fréz. Tento produkčný rada je vytvorený pre obrábanie širokého rozsahu materiálov a aplikacií za priaznivú cenu. Kúpte si 3ks a 1ks dostanete za 1 EUR.

september 23 2016 0Comment

Akcia na modulárne vrtáky Top Drill M1

Vrtáky TDM1 ponúkajú výkon ako tvrdokovové vrtáky. Vynikajúca životnosť nástroja bez nákladu na zoraďovanie a prebrusovanie. Vyššia kvalita obrobeného povrchu a úber materiálu ako u konkurencie. Jednorazové, ľahko vymeniteľné vŕtacie korunky s nízkymi nákladmi pre obrábanie bez nutnosti vybratia z vretena.